START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
LEKARZE
I SPECJALIŚCI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację a dobierzemy dla Ciebie odpowiedni program zabiegów w atrakcyjnej cenie.

telefon:
607 239 460

W naszym salonie każda pacjentka traktowana jest indywidualnie. Otoczona fachową opieką w atmosferze zapewniającej intymność i poczucie bezpieczeństwa, przyjemnie spędza czas oraz poprawia wyglad swojego ciała.


email: kontakt@spaanna.pl Spa Anna
ul.Wallendroda 32
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jak do nas dojechać?


promoc promoc promoc promoc promoc promoc

Fale radiowe

RF Diathermy LavaTron to innowacyjne urządzenie wykorzystujące diatermię, czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość 3 - 5 cm. Jego główne zadanie to zwiększenie efektywności procedur i zabiegów kosmetycznych przy użyciu kojącego ciepła. Z jego pomocą można pozbyć się zbędnych kilogramów, zmniejszyć cellulit, poczuć się w pełni zrelaksowanym. Ponadto urządzenie znacząco wpływa na poprawę cyrkulacji krwi w organizmie. W przypadku zabiegów na ciało, częstotliwość radiowa działa skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe), rozpuszczając je i tym samym modelując sylwetkę.

Efekty :

RF Diathermy LavaTron to również najskuteczniejsza metoda usuwania cellulitu, tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Urządzenie pomaga usuwać zbędne produkty przemiany materii poprzez masaż termiczny o wysokiej częstotliwości, który działając głęboko na podskórną tkankę tłuszczową, znacząco przyspiesza krążenie krwi i limfy. Dzięki temu skóra staje się gładka i elastyczna, ostatecznie nabiera zdrowego kolorytu. Dodatkowo masaż termiczny pomaga łagodzić ból mięśni poprzez pobudzenie cyrkulacji krwi i funkcji komórkowych.

Zabieg można wykonywać na: ramionach, brzuchu, wewnętrznej i zewnętrznej części ud, kolanach, torsie, otłuszczonych plecach. Zastosowanie RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej .

Badania udowodniły wysoką skuteczność fal radiowych .Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a efekty widoczne już po kilku wizytach. W zależności od stanu skóry zaleca się wykonywanie 4 - 10 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu. Słońce oraz opalona skóra nie są przeciwwskazaniem do stosowania tych zabiegów.

START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
KREM
DLA DZIECI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK SAUNA NA
PODCZERWIEŃ
Wykonanie strony: findable.pl
SPA ANNA Łódź