START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
LEKARZE
I SPECJALIŚCI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację a dobierzemy dla Ciebie odpowiedni program zabiegów w atrakcyjnej cenie.

telefon:
607 239 460

W naszym salonie każda pacjentka traktowana jest indywidualnie. Otoczona fachową opieką w atmosferze zapewniającej intymność i poczucie bezpieczeństwa, przyjemnie spędza czas oraz poprawia wyglad swojego ciała.


email: kontakt@spaanna.pl Spa Anna
ul.Wallendroda 32
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jak do nas dojechać?


promoc promoc promoc promoc promoc promoc

Sculptra

Jest biokompatybilnym i biodegradowalnym preparatem zwanym pod nazwą kwasu L-polimlekowego. Ma on za zadanie pobudzać skórę do produkcji kolagenu w sposób naturalny. Efekty po zabiegu mogą utrzymywać się nawet do 2 lat.

Preparat wprowadzany jest za pomogą iniekcji podskórnych bądź głębokich śródskórnych. Powolny rozpad cząsteczek kwasu L-polimlekowego w organizmie powoduje wytwarzanie tkanki włóknistej łącznej, tym samym również syntezę kolagenu. Najlepsze efekty przynosi wykonanie 2-3 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni. Początkowo może się wydawać, że zmarszczki nie zostały zlikwidowane, ponieważ proces rozprzestrzeniania się kwasu jest powolny i naturalny. Wypełni on stopniowo zapadnięte obszary i przywróci młodzieńczy wygląd

Dyskomfort odczuwany podczas zabiegu jest minimalny. Jeśli klientka wyrazi taką ochotę, można skórę miejscowo znieczulić za pomocą kremu EMLA. Po zabiegu może pojawić się minimalne zaczerwienienie, niewielkie zasinienie, wybrzuszenie, nadwrażliwość na dotyk, niewielki ból lub obrzęk. Pod skórą w obszarze poddanym zabiegowi pojawiają się minimalne wyczuwalne grudki, które są nieodłącznym elementem iniekcji. Grudki te się samoistnie rozpuszczają, nie wymagają ingerencji.


Efekty:

Zabiegu przy użyciu kwasu L-polimlekowego ma rzeszę zadowolonych klientek. Wiele z nich mówi o zaskakujących efektach zabiegów.

START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
KREM
DLA DZIECI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK SAUNA NA
PODCZERWIEŃ
Wykonanie strony: findable.pl
SPA ANNA Łódź