START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
LEKARZE
I SPECJALIŚCI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację a dobierzemy dla Ciebie odpowiedni program zabiegów w atrakcyjnej cenie.

telefon:
607 239 460

W naszym salonie każda pacjentka traktowana jest indywidualnie. Otoczona fachową opieką w atmosferze zapewniającej intymność i poczucie bezpieczeństwa, przyjemnie spędza czas oraz poprawia wyglad swojego ciała.


email: kontakt@spaanna.pl Spa Anna
ul.Wallendroda 32
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jak do nas dojechać?


promoc promoc promoc promoc promoc promoc

O Spa Anna

Instytut Zdrowia i Urody „Spa Anna” w Aleksandrowie Łódzkim to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o Państwa zdrowiu i urodzie. Pragniemy otoczyć opieką każdego Klienta, oferując wypoczynek w cichym i spokojnym miejscu oraz profesjonalne i świadczone na najwyższym poziomie usługi. Państwa doznania w trakcie zabiegów przyniosą odprężenie, ukojenie i regenerację.

U nas, mogą Państwo nie tylko liczyć na pielęgnowanie urody, ale również na pomoc w rozwiązywaniu problemów z zakresu dermatologii, ortopedii czy psychologii. Jest to możliwe jedynie przy współpracy z wybitnymi lekarzami oraz kosmetologami tworzącymi Instytut Zdrowia i Urody „Spa Anna”. To właśnie ich pasja, wiedza, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że Nasi Klienci odzyskują piękny i zdrowy wygląd skóry oraz najbardziej spektakularne efekty terapii.

Oferujemy także hirudoterapię - leczenie wykorzystujące naturalne właściwości pijawek, które pomagają w wielu schorzeniach takich jak nadciśnienie, żylaki, czy zakrzepica.

Zabiegi wykonywane przez nasz Instytut: indywidualnie opracowywane programy leczniczo-pielęgnacyjne, oxybrazja, peeling kawitacyjny, bioprądy, body and face shaping, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, fale radiowe, masaże, pedicure leczniczy. Instytut posiada również bogatą ofertę zabiegów wyszczuplających i ujędrniających do ciała.
Zapraszamy:

poniedziałek-piątek od 9 do 20
sobota od 9 do 15

pijawki1 pijawki1
START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
KREM
DLA DZIECI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK SAUNA NA
PODCZERWIEŃ
Wykonanie strony: findable.pl
SPA ANNA Łódź