START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
LEKARZE
I SPECJALIŚCI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację a dobierzemy dla Ciebie odpowiedni program zabiegów w atrakcyjnej cenie.

telefon:
607 239 460

W naszym salonie każda pacjentka traktowana jest indywidualnie. Otoczona fachową opieką w atmosferze zapewniającej intymność i poczucie bezpieczeństwa, przyjemnie spędza czas oraz poprawia wyglad swojego ciała.


email: kontakt@spaanna.pl Spa Anna
ul.Wallendroda 32
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jak do nas dojechać?


promoc promoc promoc promoc promoc promoc

Makijaż

Makijaż, to domena kobiet. Już od czasów najdawniejszych znane były kosmetyki kolorowe. Oczywiście nie dosłownie. Egipcjanki, a właściwie Kleopatra nakładała na brwi, rzęsy i powieki czarny galenit, który pełnił funkcję teraźniejszej kredki i cieni do oczu, a na usta i policzki nanosiła cynobrowe pasty, czyli zamiennik dzisiejszej szminki i różu.

Natomiast kobiety z epoki baroku,nanosiły na twarz grubą warstwę pudru z mąki ryżowej, ponieważ barok był okresem, w którym kobiety z porcelanową cera były uważane za piękności. Opalenizna była domeną kobiet biednych, uważano, że ich karnacja to nic innego jak brud.

W każdej epoce, Panie robiły co mogły aby wydobyć swoje piękno, bądź dostosować się do panującego kanonu piękna,

W dzisiejszych czasach jest o wiele łatwiej. Każda kobieta maluje się i wygląda jak chce.

Makijaż jest również formą komunikacji niewerbalnej, można poprzez niego wyrażać emocje. Potrafi również skorygować nasze drobne niedoskonałości, takie jak przebarwienia, cienie pod oczami po ciężkiej nocy, a nawet skorygować kształt nosa.

Makijaż dzienny jest delikatny, niemalże niewidoczny. Mówi się, że dobry makijaż, to niewidoczny makijaż. Ma podkreślić nasze naturalne atuty kobiecości, a nie czynić nas sztucznymi.

Na wieczór odpowiednie będą ciemniejsze cienie, dopasowane do kreacji, okoliczności, pory roku. Ważne aby czuć się lekko o komfortowo.

Na wielkie wyjście, bądź inną ważną uroczystość, jaką jest ślub, sylwester, czy bale karnawałowe wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Makijaż nie może zdradzić upływu czasu, nie może się skruszyć, zrolować, spłynąć a ni nic innego! Dlatego ważny jest odpowiedni dobór kosmetyków, między innymi podkładu. Makijaż stanowi dodatek do różnego rodzaju okoliczności, między innymi zbliżające się imprezy andrzejkowe, Sylwester czy karnawał!

Dlaczego by nie zachwycić znajomych i nieznajomych również wachlarzem rzęs? Przyciągać zalotnym spojrzeniem?

Dlatego też serdecznie zapraszamy na profesjonalne makijaże dzienne, wieczorowe oraz na wielkie wyjście, w atrakcyjnych cenach*.

*-wizyty przed wcześniejszym kontaktem telefonicznym

makijaz 2 makijaz 1
START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
KREM
DLA DZIECI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK SAUNA NA
PODCZERWIEŃ
Wykonanie strony: findable.pl
SPA ANNA Łódź