START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
LEKARZE
I SPECJALIŚCI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację a dobierzemy dla Ciebie odpowiedni program zabiegów w atrakcyjnej cenie.

telefon:
607 239 460

W naszym salonie każda pacjentka traktowana jest indywidualnie. Otoczona fachową opieką w atmosferze zapewniającej intymność i poczucie bezpieczeństwa, przyjemnie spędza czas oraz poprawia wyglad swojego ciała.


email: kontakt@spaanna.pl Spa Anna
ul.Wallendroda 32
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jak do nas dojechać?


promoc promoc promoc promoc promoc promoc

Permanentny makijaż

Moje doświadczenie

Jestem dyplomowaną kosmetyczką z 12 letnim stażem, międzynarodowym certyfikatem trenera i szkoleniowca makijażu permanentnego, oraz wizażystką. Specjalizuje się w makijażu permanentnym – trwałym

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, ciągłe szkolenia i udziały w wielu seminariach, oraz zamiłowanie i pasja z jaką wykonuję moją pracę czyni mnie osobą wiarygodną , odpowiedzialną i kompetentną. Przeszłam wiele szkoleń w kraju i za granicą, oraz egzaminów dzięki czemu zostałam szkoleniowcem Makijażu permanentnego dla znanej niemieckiej firmy LCN. Jedną z miar mojego profesjonalizmu jest fakt, iż prowadziłam wykłady i pokazy w wielu wyższych szkołach kosmetycznych i medycznych.

Odkryję przed Tobą potęgę makijażu. Dzięki indywidualnej stylizacji i odpowiednio dobranej kolorystyce możesz przekonać się jak wiele można zmienić i w jakim stopniu można odmienić swój dotychczasowy wygląd nadając stylowi idealną harmonię. Makijaż permanentny wykonany moimi metodami jest w najwyższym stopniu komfortowy, daje maksimum zadowolenia i najwspanialsze z możliwych efekty. Za wykonany prze zemnie makijaż permanentny już nigdy nie zapłacisz ceny wyjściowej. Swoich stałych klientów traktuję bardzo indywidualnie i z rabatami nawet do 50%. Przed zabiegiem wspólnie z klientką określam kształt i linie które będą korygowane oraz dobieram kolor barwnika uwzględniając typ urody, kolorystykę skóry, oczu i włosów.

MOJE MAKIJAŻE WYGLĄDAJĄ NATURALNIE I NIE SĄ PRZERYSOWANE

Co to jestmakijaz permanentny?

Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu, a co najważniejsze - widoczne efekty Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Makijaż Permanentny służy również do korekty brwi i linii oczu. Urządzenia do makijażu permanentnego mogą również służyć do wykonania biotatuażu. Makijaż Permanentny gwarantuje długoletni efekt upiększający, a jego podstawę stanowi podskórna implantacja pigmentu na głębokość od 0,6 mm do 1,2 mm. Kosmetycznym celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń Klienta w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał jego naturalną urodę lub korygował drobne niedoskonałości. Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami.

Dla kogo makijaz permanentny?

masz alergie na kosmetyki
nosisz okulary
chcesz podkreślić swoja urodę poprawiając kształt brwi, powiększając usta lub oczy
uprawiasz sport
często uczęszczasz na basen
nie trać czasu w porannym pośpiechu

Jeśli choć jedna z tych odpowiedzi była pozytywna, MUSISZ GO MIEĆ! - makijaż permanentny poprawiłby Twoja jakość życia i zaoszczędził wiele czasu.

Dzięki makijażowi permanentnemu: brwi uzyskają naturalny kolor, a technika włosa da efekt ich zagęszczenia, kreski na powiekach sprawią, że oczy staną się bardziej wyraziste i nabiorą pięknego kształtu, delikatne podkreślenie ust poprzez kontur może je powiększyć i nadać piękny kształt, cieniowanie ust wzmocni ich barwę, wypełnienie ust pigmentem sprawi, że staną się pełniejsze, a mimo to naturalne

Cennik

BRWI................................................850-980zł
KRESKA GÓRNA................................................450zł
KRESKA DOLNA ................................................350zł
USTA KONTUR................................................700zł
USTA KONTUR Z CIENIOWANIEM................................................900zł
USTA KONTUR Z WYPEŁNIENIEM ................................................1000zł
POWĘKSZENIE OPTYCZNE UST 3 KOLORY ................................................1200zł
POPRAWA ŹLE WYKONANEGO MAKIJAŻU W INNYM SALONIE................................................od 600zł

W CENĘ WLICZONA JEST KOREKTA ORAZ ZNIECZULENIA

Na bezpłatnej konsultacji dobieram kolory i wykonuję wstępny rysunek odpowiednim barwnikiem tak aby klientka dokładnie widziała efekt końcowy...

START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
KREM
DLA DZIECI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK SAUNA NA
PODCZERWIEŃ
Wykonanie strony: findable.pl
SPA ANNA Łódź