START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
LEKARZE
I SPECJALIŚCI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację a dobierzemy dla Ciebie odpowiedni program zabiegów w atrakcyjnej cenie.

telefon:
607 239 460

W naszym salonie każda pacjentka traktowana jest indywidualnie. Otoczona fachową opieką w atmosferze zapewniającej intymność i poczucie bezpieczeństwa, przyjemnie spędza czas oraz poprawia wyglad swojego ciała.


email: kontakt@spaanna.pl Spa Anna
ul.Wallendroda 32
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jak do nas dojechać?


promoc promoc promoc promoc promoc promoc

Drenaż limfatyczny

Masaż drenaż limfatyczny jest bardzo popularną formą detoksykacji organizmu. W tym wypadku przy pomocy specjalnego urządzenia, usuwamy zbędne produkty przemiany materii, odciągamy chłonkę i likwidujemy obrzęki z kończyn dolnych, górnych i brzucha. Jest to świetny zabieg likwidujący uczucie tzw. "ciężkich nóg", a także jeden ze sposobów na zniwelowanie cellulitu. Miarowe uciski od dalszych części naszego ciała do bliższych, tj. do najbliższych węzłów chłonnych, w celu wydalenia z organizmu zbędnych produktów przemiany materii, oraz likwidacji obrzęków, związanych z problemem zatrzymywania wody w ciele. Problem ten dotyka coraz to więcej osób. Świadczyć o tym mogą opuchnięte, prawie już niewidoczne kostki, uczucie ciężkich nóg, a także nabrzmiały brzuch.

Zabieg jest sam w sobie bardzo przyjemny, wręcz relaksujący.

Efekty po wykonaniu zabiegu :

Medycyna Estetyczna z badań przekonuje, iż drenaż limfatyczny jest niezbędnym elementem podczas kuracji odchudzających i redukcji cellulitu. Bez wykonania profesjonalnego drenażu limfatycznego, na efekty trzeba czekać zdecydowanie dłużej. Zalecana jest seria zabiegów 7-10.

START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
KREM
DLA DZIECI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK SAUNA NA
PODCZERWIEŃ
Wykonanie strony: findable.pl
SPA ANNA Łódź