START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
LEKARZE
I SPECJALIŚCI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację a dobierzemy dla Ciebie odpowiedni program zabiegów w atrakcyjnej cenie.

telefon:
607 239 460

W naszym salonie każda pacjentka traktowana jest indywidualnie. Otoczona fachową opieką w atmosferze zapewniającej intymność i poczucie bezpieczeństwa, przyjemnie spędza czas oraz poprawia wyglad swojego ciała.


email: kontakt@spaanna.pl Spa Anna
ul.Wallendroda 32
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jak do nas dojechać?


promoc promoc promoc promoc promoc promoc

Elektrosauna

Urządzenie posiada trzy strefy ogrzewania i wyposażone jest w elektroniczny pomiar trwania zabiegu. Jest wykonana z lekkiego, izotermicznego tworzywa. Istnieje możliwość szerokiej regulacji w zależności od tkanki tłuszczowej osoby poddawanej zabiegowi. Jego główne zadanie to zwiększenie efektywności procedur i zabiegów kosmetycznych przy użyciu kojącego ciepła. Z jego pomocą można pozbyć się zbędnych kilogramów, zmniejszyć cellulit, poczuć się w pełni zrelaksowanym. Wielokierunkowe działanie elektrosauny przyczynia się do wzrostu metabolizmu komórkowego, znacznie przyśpieszając odchudzanie. Doskonałe efekty daje połączenie Elektrosauny z Elektrostymulacją. Po pierwszym zabiegu można uzyskać utratę nawet 20 cm w obwodach ciała (talii, nóg, brzucha). Elektrosauna jest wykorzystywana również do zabiegów kosmetycznych na ciało, w celu głębszej penetracji w głąb skóry składników aktywnych zawartych w kosmetykach.

Efekty po wykonaniu zabiegu :

Dzięki elektrosaunie ciało zostaje podgrzane do temperatury 40 stopni Celsjusza, co pobudza 2 – 3 krotnie przemianę materii, zwiększa dotlenienie i odżywienie tkanek, poprawia krążenie oraz przyczynia się do rozpadu nagromadzonego tłuszczu w organizmie. Ponadto terapia ciepłem znacznie potęguje działanie preparatów wyszczuplających, antycellulitowych oraz zabiegów detoksykacji. Jeszcze inny pozytywny wpływ działania urządzenia, to wyzwolenie się w organizmie endorfin tzw. hormonów szczęścia, wyciszają one ból, powodują uczucie fizycznego i psychicznego odprężenia oraz zadowolenia.

START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
KREM
DLA DZIECI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK SAUNA NA
PODCZERWIEŃ
Wykonanie strony: findable.pl
SPA ANNA Łódź