START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
LEKARZE
I SPECJALIŚCI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację a dobierzemy dla Ciebie odpowiedni program zabiegów w atrakcyjnej cenie.

telefon:
607 239 460

W naszym salonie każda pacjentka traktowana jest indywidualnie. Otoczona fachową opieką w atmosferze zapewniającej intymność i poczucie bezpieczeństwa, przyjemnie spędza czas oraz poprawia wyglad swojego ciała.


email: kontakt@spaanna.pl Spa Anna
ul.Wallendroda 32
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jak do nas dojechać?


promoc promoc promoc promoc promoc promoc

Botox

Botox, zwany inaczej toksyną botulinową, wstrzyknięty w małej dawce w odpowiedni mięsień powoduje lekki paraliż mięśni odpowiedzialnych za zmarszczki na czole i w okolicach oczu dzięki czemu uniemożliwia kurczenie się tych mięśni i tym samym przeciwdziała marszczeniu się i fałdowaniu skóry. Jedną z cech Botoxu jest fakt, że działa on jedynie w obrębie tych mięśni, do których został wstrzyknięty, podczas gdy inne mięśnie funkcjonują jak dotychczas.

W wyniku zabiegu przy użyciu Botoxu wyraz twarzy nie ulega zmianie przy jednoczesnym zaniku zmarszczek. Botox jest wstrzykiwany za pomocą strzykawki do insuliny jednorazowego użytku. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Po zabiegu mogą być widoczne drobne zaczerwienienia, które bardzo szybko znikają i pacjent może powrócić do swoich zajęć.

Efekt działania Botoxu jest widoczny po około 14 dniach i utrzymuje się do około 6 miesięcy. Przez 4 godziny po zabiegu nie zaleca się schylać i kłaść oraz pić alkoholu. Przez dwa tygodnie po zabiegu nie zaleca się korzystać z sauny i z solarium.

Przed i po zabiegu
botox


Do wykonania zabiegu z użyciem toksyny botulinowej stosujemy preparat Botox

START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
KREM
DLA DZIECI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK SAUNA NA
PODCZERWIEŃ
Wykonanie strony: findable.pl
SPA ANNA Łódź