START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
LEKARZE
I SPECJALIŚCI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację a dobierzemy dla Ciebie odpowiedni program zabiegów w atrakcyjnej cenie.

telefon:
607 239 460

W naszym salonie każda pacjentka traktowana jest indywidualnie. Otoczona fachową opieką w atmosferze zapewniającej intymność i poczucie bezpieczeństwa, przyjemnie spędza czas oraz poprawia wyglad swojego ciała.


email: kontakt@spaanna.pl Spa Anna
ul.Wallendroda 32
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jak do nas dojechać?


promoc promoc promoc promoc promoc promoc

Prezent

Pragniesz podarować komuś niepowtarzalny i wyjątkowy prezent?A okazji jest mnóstwo: imieniny - urodziny – rocznica - ślubu – rocznica poznania - wieczór panieński - walentynki - mikołajki - prezenty świąteczne – andrzejki.


MOŻEMY CI POMÓC!!!

Podaruj tej osobie chwilę odpoczynku , komfortu i niezapomnianych wrażeń w naszym gabinecie. Karnet w formie prezentu na zabiegi w naszym SPA jest świetnym pomysłem na elegancki i pomysłowy prezent na każdą okazje.

Osoba obdarowana wykorzystuje bon na dowolne zabiegi wybrane przez siebie lub jeśli nie jest zdecydowana nasi kosmetolodzy bezpłatnie doradzą i pomogą w podjęciu decyzji lub na zabieg konkretny wskazany na zaproszeniu.

Zabiegi SPA, które oferujemy dostarczą niepowtarzalnych wspomnień! Łagodna muzyka, ciepłe światło świec, delikatny zapach olejków eterycznych, otulających całe ciało. Wszystko to sprawi, że Twój prezent będzie naprawdę wyjątkowy i niezapomniany....


ZAPRASZAMY!

START O NAS DLA CIAŁA DLA TWARZY MASAŻE DLA DŁONI
I STÓP
ZABIEGI
UZUPEŁNIAJĄCE
KREM
DLA DZIECI
MEDYCYNA
ESTETYCZNA
TERAPIA
PIJAWKAMI
CENNIK SAUNA NA
PODCZERWIEŃ
Wykonanie strony: findable.pl
SPA ANNA Łódź